Jag är en mogen kvinna som har mycket ledig tid mitt på dagen och tänkte att jag skulle försöka hitta en man som vill träffas då. Diskreta sköna träffar, gärna på hotell, det är lite extra spännande och busigt.
Helst vill jag inte ses hemma hos mej utan vill hålla mitt privatliv, just privat. Det är okej om du känner samma, annars kommer jag gärna till dej. Men första gången vi ska knulla så gör vi det på hotellrum.
Jag har ett alldagligt utseende, små bröst som sett sina bästa dar och en fantastisk sexig rumpa och jag är nästan helt rakad, har en liten tuss kvar bara.
Jag gillar äkta män som verkligen är män och inte fåfänga. Det vore bra om du är uthållig och bra utrustad men det är inte det allra viktigaste naturligtvis. Sköna träffar på dagtid? Hör av dej om du vill knulla en giftkvinna! Jag har en annons på Body contact också med samma profil.

Hör gärna kan när du vill du kan väljer hotellet också
Pingback:Gift kvinna söker sköna träffar med tjej, kille eller par!
Skulle inte alls va dumt o få leka massor o ge dig njutningen du behöver!!! Skriv gärna!! Lä[email protected]>–
Hej
Jag vill träffa dig
Mvh
Hej det låter skönt och mysigt